O Nas

NANGA jest firmą rodzinną, która oferuje szeroki asortyment ziół oraz produktów pochodzenia naturalnego. Założona została w 2006 roku przez Przemysława Figura, magistra farmacji oraz psychologii.

Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży ziół, mieszanek i wyciągów ziołowych, suplementów diety. W naszej ofercie znajduje się również szeroki asortyment zdrowej żywności, kaw, herbat oraz kosmetyków i produktów do aromaterapii.

Na rynku wyróżnia nas uczciwe podejście do jakości oferowanych surowców, zaangażowany i profesjonalny zespół oraz naukowe podejście do tradycyjnej wiedzy jaką jest zielarstwo.

Zapewniamy szybką realizację zamówień. Nasi klienci to głównie zielarnie, apteki, sklepy ze zdrową żywnością, uczelnie wyższe, zielarze i terapeuci.

Nasze zioła sprowadzamy bezpośrednio od producentów z całego świata. Wybieramy małych rolników. Część ziół pozyskujemy także ze stanu naturalnego samodzielnie i za pośrednictwem zielarzy. Posiadamy również własne uprawy.

Mamy pełne przekonanie o skuteczności ziół. Jednak by to uzyskać kluczowa jest jakość. Dlatego dysponujemy dużym, nowoczesnym magazynem, oraz własnym parkiem maszynowym. Dzięki temu mamy kontrolę nad procesem przetwarzania i przechowywania ziół.
Mielenie i krojenie surowców wykonywane jest na bieżąco, dzięki czemu produkty, które oferujemy zachowują swoją świeżość i właściwości. Wszystkie nasze produkty są testowane, a zioła przetwarzane są wyłącznie metodami fizycznymi: przesiewanie, krojenie, mielenie i suszenie.

Oferowane przez nas produkty oparte są na prostych formach i minimum niezbędnych, naturalnych składników. Nie stosujemy dodatków ani wypełniaczy, sztucznych barwników i konserwantów.

Jako zespół łączy nas proekologiczne podejście do życia, pasja do natury i radość płynąca ze zdrowia i witalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK