BLOGRÓD JUŻ JEST!!!


Nasz główny cel dla Blogrodu, czyli bloga Magicznego Ogrodu to wzrost wiedzy o ziołach. Misja jest czysto edukacyjna, świadomościowa i do tego open-source (czyli pro publico bono, dostęp do pełnej wersji bloga i całej wiedzy na nim jest bezpłatny). Dlaczego? Bo chcemy, żeby ludzie wiedzieli, co Przyroda ma dla nas niesamowitego, żeby wiedzieli jak z tego korzystać nie eksploatując jej nadmiernie i żebyśmy wszyscy żyli w poczuciu głębszego sensu, szczęścia i zdrowia. 
Czy to utopia? Być może, ale sami jesteśmy dowodem na to, że tak można.A co znajdziesz w Blogrodzie? Dwie największe kategorie:

ZIOŁA NA

To pełna profesjonalnej wiedzy kategoria, w której artykuły są oparte na badaniach naukowych. Znajdziesz tu informacje sprawdzone, na których możesz oprzeć leczenie i z której możesz się uczyć.


ZWIEDZAJ

To luźniejsza, niemedyczna kategoria w której dzielimy się czystą pasją zielarską, naturoterapeutyczną, naturalistyczną oraz naszym podejściem filozoficznym do świata Przyrody. Tutaj znajdziesz inspiracje, coś do przemyślenia i poczytania w wolnym czasie. Znajdą się tutaj także artykuły o roślinach etnobotanicznych używanych w przeróżnych rytuałach na całym świecie.

Zwiedzaj!Obudź w sobie ciekawość! Odwiedź Blogród i korzystaj!

https://blogrod.pl/

Dzięki cookies korzystanie ze strony jest szybsze i łatwiejsze. Przestrzegamy RODO. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

  OK